piątek, 8 kwietnia 2016

Baggy

Dziś chciałabym Wam pokazać moje pierwsze baggy. Już dawno mi się spodobały, ale ciągle wydawało mi się, że tego rodzaju spodnie to tylko dla chłopca. A że mam same dziewczynki tak projekt uszycia odkładałam... na szczęście do czasu. Znalazłam "ofiarę" w rodzinie, 5-letniego chłopca i szczęściarz (jeszcze o tym nie wie) otrzyma oto te piękne spodenki dresowe. Ale powiem Wam, że ten krój jest rewelacyjny. 

Spodnie prezentuje moja pierworodna. Po tej "sesji" stwierdziłam, że ten krój pasuje również dla dziewczynki, no może bez tej kieszeni na przodzie.
Krój tych spodenek wzięłam ze strony internetowej tutaj . A tą stronę znalazłam dzięki mamie szyjącej, która prowadzi bloga Mama mi szyje . Dziękuję kochana za podpowiedź!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajne te spodenki i świetnie je uszyłaś - podziwiam Kasiu Twoje umiejętności. Ja niestety do szycia nie mam serca więc po maszynę sięgam tylko w sytuacji kryzysowej.
    Miłego weekendu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie u dziewczynki lepiej by wyglądały bez kieszeni, ale sam fason też dla dziewczyn pasuje :) Nic, tylko szyć! ;)

    OdpowiedzUsuń